Machine

مدیر سایت نوتک
 • تعداد ارسال ها

  1,213
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  143

آخرین بار برد Machine در 15 اسفند 1396

Machine یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

749 Excellent

8 دنبال کننده

درباره Machine

 • درجه
  کاربر درجه 8
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,817 بازدید کننده نمایه
 1. درود بر شما، سپاس
 2. درود بر شما. به روی چشم. مشکلی نیست.
 3. درود بر شما. در ۸۵٪ تکمیل پروژه کنسل شد.
 4. درود بر شما. حتما این کار رو خواهم کرد.
 5. درود بر شما، بسیار خوشحالم که شما با این انرژی زیاد و مضاعف پروژه خودتون رو استارت زدید. ذکر چند نکته خالی از لطف نیست. ۱. مطمئن باشید پشتیبانی لازم و کامل از ورود کلیه قطعات برای شما خواهم داشت. ۲. عدم تکمیل مگنوم و توقف پروژه در ۸۵٪ ضربه روحی زیادی به من وارد کرد که مدتیه واقعا دستم به کار نمیره. ۳. این ماه آخر سال بسیار بیش از پیش بینی خودم شلوغ بوده و هست به طوریکه از ۷ صبح الی ۱۲ شب یکسره در حال کار هستم. شما رو فراموش نکردم. مطمئن باشید بسیار زود پروژه اتون رو با هم می بریم جلو...
 6. درود بر این مشتری خوب و خوش پرداخت.
 7. درود بر شما، بسیار هم عالی هستند. بنده از ترکیب آنها و Mayhems X1 استفاده می کنم.
 8. متاسفانه مجبورم دلایل اشو محرمانه نگه دارم.
 9. درود بر شما، سپاس. معمولا بین ۶ ماه تا ۱۲ ماه بهترین حالت هستش.
 10. درود بر شما، می توانید برای کابل ها از اکستنشن استفاده کنید و با آلومینویم یک باکس اسکترنال بسازید و پانل را در آن نصب نمایید. منظورم البته این نیست که این باکس اکسترنال بر روی میز قرار بگیرد. بلکه این باکس در خود کیس نصب می گردد.
 11. درود بر شما، کلیه سفارش ها در برج ۱۲ انجام خواهد گرفت.
 12. درود بر جمیع نوتکی ها، پروژه در مرحله ۸۵٪ تکمیل کنسل شد. مستند سازی کلیه اقدامات انجام گرفته تا این مرحله به صورت کامل انجام گرفته است و بعد از رونمایی از کیس 900D این مراحل را به همراه عکس به صورت کامل در فروم مستند خواهم کرد.
 13. https://zarinp.al/160201
 14. درود بر شما، ۱. اگر جای شما بودم به جای نصب این کنترل معروف در کیس برای آن یک کنسول می ساختم و به صورت اکسترنال استفاده می کردم. ۲. چرا از رادیاتور ۴۸۰ استفاده نمی کنید. در حق کیس اجحاف می فرمائید؟! رادیاتور EKWB PE480 شسته شده و رنگ کاستوم بسیار با کیفیت هم با قیمت مناسب براتون دارم! ۳. به نظرم خودت پانل رو خنک نکنید! ۴. بنده به صورت کلی از اسلیو MSPC-X مشکی استفاده می کنم! ولی در مورد شما به نظرم خیلی رنگ رنگی نکنید کیس را! از طرف دیگه خیلی هم از رنگ سفید استفاده نکنید! ۵. برای فن به شما فن های سفید رنگ EKWB Vardar رو پیشنهاد می کنم!
 15. درود بر شما، پیشنهاد می کنم راهنمای بنده رو در مورد کولانت مطالعه بفرمائید. در چندین مورد کولانت های mayhems را به ایران وارد کرده ام. در مورد هرگونه ذرات معلق نیز بنده اعتقاد دارم که در طول زمان باعث گرفتگی تیغه ای جت در بلوک ها می گردد... هر چقدر ذرات معلق در کولانت کمتر باشد لوپ بهتر کار می کند.